Už od prvého dňa vysielania o vás bude počuť.

Vymysleli sme pre vás hotové balíčky, ktoré vám sadnú ako uliate. Je jedno, či máte živnosť, alebo veľkú firmu. Pre každého máme riešenie. Ak už teraz plánujete propagáciu na koniec roka alebo na rok budúci, ozvite sa nám.
reklama@trnavskeradio.sk

5 dôvodov, prečo je reklama v Trnavskom Rádiu dobrá.

1. Sme lokálne rádio a lokálne je dobré

Trnavčania majú silný vzťah ku všetkému trnavskému. Preto aj reklame vo svojom rádiu veria. Reklama na lokálne produkty v lokálnom rádiu je efektívnejšia, ako reklama v rádiu, ktoré k nášmu mestu nemá vzťah.


2. Opakovanie je základ

Reklama v rádiu funguje na opakovanom vysielaní. Efektívne buduje vaše meno alebo značku. Dostane váš produkt do uší. Napríklad v aute cestou na nákupy.


3. Je účinná a zosilní aj vašu kampaň na Facebooku

Rádio dokážete počúvať v práci, pri šoférovaní, varení, alebo pri surfovaní internetom. Ak v rádiu odznie váš web, poslucháči si ho okamžite vyhľadajú.


4. Reklama v rádiu je rýchla

Výroba rozhlasovej reklamy je veľmi rýchla. Na vašu last minute akciu vieme reagovať okamžite a reklamu vyrobíme a nasadíme za extrémne krátky čas.


5. Rádio je priateľ

Sme s vami keď ste smutní, sme s vami keď sa bavíte. Vstávame aj zaspávame so svojimi poslucháčmi. Trnavské Rádio je o ľuďoch, farbách, vôňach a chutiach.